خانه محصولاتبلبرینگ حرکتی

LM، LME، LMB بلبرینگ حرکتی خطی POM اندازه: 4 ~ 101.6mm برای ابزار پزشکی

LM، LME، LMB بلبرینگ حرکتی خطی POM اندازه: 4 ~ 101.6mm برای ابزار پزشکی

  • LM، LME، LMB بلبرینگ حرکتی خطی POM اندازه: 4 ~ 101.6mm برای ابزار پزشکی
  • LM، LME، LMB بلبرینگ حرکتی خطی POM اندازه: 4 ~ 101.6mm برای ابزار پزشکی
  • LM، LME، LMB بلبرینگ حرکتی خطی POM اندازه: 4 ~ 101.6mm برای ابزار پزشکی
LM، LME، LMB بلبرینگ حرکتی خطی POM اندازه: 4 ~ 101.6mm برای ابزار پزشکی
جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: TOB Linear Motion Bearings
گواهی: ISO 16949
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: مذاکره
قیمت: negotiated
جزئیات بسته بندی: کارتن یا پالت
زمان تحویل: مذاکره
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: مذاکره
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
ماده: فولاد + پلاستیک اندازه: 4 ~ 101.6 میلیمتر
سلسله: LM، LME، LMB برنامه های کاربردی: ماشین آلات دقیق، ابزار پزشکی، شیمیایی، چاپ، کشاورزی، روباتیک، خط تولید اتوماتیک و غیره.
نوع سپر: POM مواد ورودی: بازرسی 100٪
برجسته:

بلبرینگ دقیق

,

بلبرینگ خطی

بلبرینگ حرکتی

امکانات :

1) اندازه: 4 ~ 101.6mm

2) سری: LM، LME، LMB

3) "UU" به معنای مهر و موم لاستیک در هر دو طرف تحمل است

4) مجموعه فوق شامل نوع استاندارد، نوع تنظیم ترخیص و نوع باز است

برنامه های کاربردی :

بلبرینگ حرکتی خطی به طور گسترده در دفاع، ماشین آلات دقت، ابزار پزشکی، شیمیایی، چاپ، کشاورزی، روباتیک، خط تولید اتوماتیک و غیره استفاده می شود.

میزان بارگذاری

امتیاز اولیه پویا (C)
این اصطلاح به اساس ارزیابی تعدادی از سیستم های خطی یکسان به صورت جداگانه اجرا می شود در شرایط مشابه، اگر 90٪ از آنها می توانند با بار (با مقدار ثابت در جهت ثابت) برای فاصله 50 کیلومتر بدون آسیب ناشی از خستگی نورد این اساس امتیاز است.

مجاز استاتیک لحظه ای (M)
این اصطلاح مقدار محدودی مجاز بار بار لحظه ای را با توجه به مقدار تغییر شکل دائمی شبیه به آن که برای ارزیابی بار اولیه اسمی (Co) استفاده می شود تعریف می کند.

فاکتور ایمنی استاتیک (fs)
این عامل بر اساس شرایط نرم افزار مورد استفاده در جدول 1 نشان داده شده است.

جدول 1 عوامل ایمنی استاتیک
شرایط استفاده حد پایین fs
هنگامی که شفت دارای انحراف و شوک کمتری است 1 تا 2
هنگامی که تغییر شکل الاستیک با توجه به بار خرج کردن در نظر گرفته شود 2 تا 4
هنگامی که این وسیله به لرزش و اثرات منجر می شود 3 تا 5


امتیاز پایه استاتیک بار (Co)
این اصطلاح یک بار استاتیک را تعریف می کند به طوری که در موقعیت مکانی که در آن حداکثر استرس اعمال می شود، مجموع تغییر شکل دائمی عناصر نورد و سطح نورد 0.0001 زمان قطر عناصر نورد است.

زندگی رتبه بندی سیستم خطی
تا زمانی که سیستم خطی در هنگام بارگیری مجذوب شود، تنش مستمر بر روی سیستم خطی اثر می گذارد که به علت خستگی مواد، سبب پوسته شدن روی اجسام و هواپیماها می شود. فاصله سفر سیستم خطی تا زمانیکه مشت زدن به بدن رخ می دهد، زندگی سیستم است. زندگی سیستم حتی برای سیستم های ابعاد، ساختار، مواد، عملیات حرارتی و روش های پردازش متفاوت است، زمانی که در شرایط مشابه استفاده می شود. این تنوع از تغییرات اساسی در خستگی مواد به دست می آید. زندگی رتبه بندی تعریف شده زیر به عنوان شاخص برای امید به زندگی سیستم خطی استفاده می شود.

زندگی رتبه (L)
زندگی رتبه بندی کل فاصله سفر است که 90 درصد از یک گروه از سیستم های یک اندازه می تواند بدون ایجاد پوسته پوسته شدن زمانی که آنها تحت شرایط مشابه کار می کنند.
زندگی ریاضی را می توان از معادله زیر با بار اولیه پویایی بار و بار بر روی سیستم خطی بدست آورد:

در هنگام طراحی یک سیستم حرکتی خطی باید در نظر گرفتن و تأثیر بارهای ضربه لرزش و توزیع بار در نظر گرفته شود. بار واقعی را محاسبه کنید. زندگی رتبه نیز تحت تاثیر دمای کار است. در این شرایط بیان (1) به صورت زیر تنظیم می شود:

زندگی زمان بندی در ساعت می تواند با به دست آوردن فاصله سفر در واحد زمان محاسبه می شود. زمانی که طول سکته مغزی و تعداد سکته مغزی ثابت باشد، زندگی زمان در ساعت را می توان از عبارت زیر بدست آورد:

عامل سختی (fH)
وقتی یک بوش خطی استفاده می شود، شفت باید به اندازه کافی سخت باشد. اگر به درستی سخت نباشد، بار مجاز کاهش می یابد و عمر بوش کوتاه می شود.


ضریب دما (fr)
اگر دمای سیستم خطی بیش از 100 درجه سانتیگراد باشد، سختی سیستم خطی و شفت پایین میرود تا بار مجاز را نسبت به سیستم خطی مورد استفاده در دمای اتاق کاهش دهد. در نتیجه، افزایش درجه حرارت غیر طبیعی باعث کاهش عمر امتیاز می شود.

 

ضریب تماس (fc)
عموما دو یا چند بشکه خطی در یک شفت استفاده می شود. بنابراین، بار بر روی هر سیستم خطی بسته به هر دقت پردازش متفاوت است. از آنجا که بوشهای خطی به طور مساوی بارگذاری نمی شوند، تعداد بوش های خطی در هر شافت بار مجاز سیستم را تغییر می دهد.
جدول 2 ضریب تماس

تعداد سیستم های خطی در هر شفت ضریب تماس fc
1 1.00
2 0.81
3 0.72
4 0.66
5 0.61


ضریب بار (fw)
هنگام محاسبه بار بر روی سیستم خطی، لازم است به طور دقیق وزن شیء، نیروی ناشی از سرعت حرکت، بار لحظه ای و هر گذار به عنوان زمان عبور می شود. با این وجود، محاسبه دقیق این مقادیر دشوار است زیرا حرکت مجدد شامل تکرار شروع و توقف و همچنین ارتعاش و ضربه است. یک رویکرد عملی تر، بدست آوردن ضریب بار با در نظر گرفتن شرایط عملیاتی واقعی است.
جدول 3 ضریب بار

مقاومت اصطکاک استاتیکی سیستم خطی TOB بسیار پایین است، زیرا تنها کمی متفاوت از مقاومت اصطکاکی جنبشی است که امکان حرکت صاف خطی را از کم به سرعت بالا فراهم می کند. به طور کلی، مقاومت اصطکاک با معادله زیر بیان می شود:

مقاومت اصطکاکی هر سیستم خطی TOB بستگی به مدل، وزن بار، سرعت و روانکاری دارد. مقاومت انعطاف پذیر، بدون توجه به وزن بار، بستگی به تداخل لب و روان کننده دارد. مقاومت آب بندی یک سیستم خطی حدود 200 تا 500 gf است. ضریب اصطکاک به وزن بار، بار لحظه ای و پیش بار بستگی دارد. جدول 6 ضریب اصطکاک جنبشی هر نوع سیستم خطی را نشان می دهد که به درستی نصب شده و روان شده و با بار نرمال (P / C 0.2)
جدول 5 ضریب اصطکاک سیستم خطی ()

محدوده دمای کار محیط برای هر سیستم خطی TOB بستگی به مدل دارد. با استفاده از خارج از محدوده دما توصیه می شود TOB را بررسی کنید.
معادله تبدیل دما

جدول 6 دمای کار محیطی

استفاده از سیستم های خطی TOB بدون روانکاری، سایش عناصر نورد را افزایش می دهد و طول عمر را کوتاه می کند. بنابراین سیستم های خطی TOB نیاز به روانکاری مناسب دارند. برای روانکاری TOB توصیه می کند روغن توربین مطابق با استانداردهای ISO G32 تا G68 یا گریس صابون پایه لیتیوم شماره 1. بعضی از سیستم های خطی TOB برای جلوگیری از گرد و غبار و مهر و موم کردن روان هستند. اگر در محیط خشن یا خوردگی استفاده می شود، پوشش محافظتی را برای قسمت حرکتی خطی اعمال کنید.

بوش خطی TOB شامل یک سیلندر بیرونی، نگهدارنده توپ، توپ و دو حلقه انتهایی است. نگهدارنده ی توپ که توپ را در کامیون های مجزا نگه می دارد در داخل سیلندر بیرونی توسط حلقه های انتهایی نگه داشته می شود.
این قطعات برای جمع آوری توابع مورد نیاز خود را جمع آوری می کنند.
سیلندر بیرونی از طریق عملیات حرارتی سختی کافی را حفظ می کند، بنابراین اگر بوش طول عمر پیاده روی و دوام رضایت بخش را تضمین کند.
نگهدارنده توپ از رزین فولاد یا مصنوعی ساخته شده است. نگهدارنده فولادی دارای استحکام بالا است، که به واسطه حرارتی به دست می آید.
نگهدارنده رزین های مصنوعی می تواند سر و صدا در حال اجرا را کاهش دهد. کاربر می تواند نوع مطلوب را برای رسیدن به شرایط خدمات کاربر انتخاب کند.

1.High دقت و رطوبت
بوش خطی TOB از یک سیلندر بیرونی فولادی جامد تولید شده و دارای یک نگهدارنده رزین مقاوم به مواد صنعتی است.

2.صفحه مجمع
نوع استاندارد بوش خطوط TOB را می توان از هر جهت بارگذاری کرد. کنترل دقیق با استفاده از تنها حامی محور امکان پذیر است و سطح نصب را می توان به آسانی ماشینکاری کرد.

3.Ease جایگزینی
بوشهای خطی TOB از هر نوع به واسطه ابعاد استاندارد و دقیق کنترل دقیق قابل تعویض هستند. جایگزینی به علت سایش و یا آسیب است بنابراین آسان و دقیق است.

4. انواع انواع
TOB ارائه می دهد خط کامل بوش خط: استاندارد، یکپارچه تنها نگهدارنده نوع بسته، نوع قابل تنظیم ترخیص و انواع باز است. کاربر می تواند از میان این موارد مطابق با الزامات برنامه که باید رعایت شود، را انتخاب کند.

مثال

توجه داشته باشید که دقت قطر دایره و ضخامت بیرونی برای نوع قابل تنظیم تراز (-AJ) و نوع باز (-OP) نشان دهنده مقدار بدست آمده قبل از اینکه نوع مربوطه به فرایند برش اعمال شود.

آسانسور (L) یک بوش خطی را می توان از معادله زیر با درجه بندی بار اولیه پویا و بار اعمال شده به بوش بدست آورد:


طول عمر (Ln) یک بوش خطی در ساعت را می توان با محاسبه فاصله سفر در واحد زمان بدست آورد. اگر طول سکته مغزی و تعداد سکته مغزی ثابت باشد، طول عمر می تواند از معادله زیر بدست آید:

بوش خطی TOB شامل مدارهای توپ است که به طور مساوی و دور به صورت فاصله قرار دارند. امتیاز بار متفاوت است با توجه به موقعیت بارگذاری شده در محدوده.
مقدار table dimension نشان دهنده درجه بار بودن بار است که در بالای یک توپ قرار داده شده است. اگر استفاده از بوش خطی TOB دو مدار توپ به طور یکنواخت بارگیری شود، میزان بار بیشتر خواهد شد. جدول زیر ارزش های تعداد مدارهای توپ را در چنین مواردی نشان می دهد:

میز 1

1. دریافت L زندگی پایه L و عمر Lh از بوش خطی TOB مورد استفاده در شرایط زیر:
بوش خطی: LM20
طول سکته مغزی: 50 میلیمتر
تعداد سکته مغزی در دقیقه: 50 میلیمتر
بار در بوش: 490N
امتیاز بار اولیه پویا بوش خطی 882N از جدول ابعاد است. بنابراین، از معادله (1)، زندگی نامشخص L به صورت زیر بدست می آید:

از معادله (2)، طول عمر Lh به صورت زیر بدست می آید:

2. انتخاب نوع بوش خطی که شرایط زیر را رعایت می کند:
تعداد بوشهای خطی مورد استفاده: 4
طول سکته مغزی: 1m
سرعت سفر: 10 متر در دقیقه
تعداد سکته مغزی در دقیقه: 5 صبح
طول عمر: 10000 ساعت
مجموع بار: 980N
از معادله (2)، فاصله سفر در طول عمر به شرح زیر است:

از معادله (1)، امتیاز اولیه پویایی بار به شرح زیر بدست می آید:

فرض کنید زیر با یک جفت شفت هر کدام با دو بوش خطی:

به عنوان یک نتیجه، LM30 از جدول بعدی انتخاب می شود به عنوان نوع بوش خطی TOB که مقدار C را رعایت می کند

هنگامی که یک بوش خطی استاندارد TOB با یک شفت استفاده می شود، اصلاح ناکافی، تنظیم ممکن است باعث بروز بوش زودگذر و / یا فقیر و سفر خشن شود. بوش خطی قابل تنظیم و بوش خطی باز می تواند هنگام نصب در محفظه که می تواند قطر سیلندر خارجی را کنترل کند، تنظیم شود. با این حال، تنظیم بیش از حد تنظیم تر، تغییر شکل سیلندر بیرونی را افزایش می دهد تا دقت و عمر آن را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین، فاصله بین بوش و شفت و فاصله بین بوش و مسکن بر اساس کاربرد مورد نیاز است. جدول 2 توصیه می شود از بوش استفاده شود:
جدول 2

توجه: ترخیص ممکن است صفر یا منفی باشد. لطفا توجه جنبش

برای بهینه سازی عملکرد بوش خطی TOB، دقت بالا شفت و مسکن مورد نیاز است.

1. شفت
توپ نورد در بوش خطی TOB در تماس مستقیم با سطح شفت است. بنابراین، ابعاد شفت، تحمل، سطح پایان، و سختی تا حد زیادی بر عملکرد سفر بوش تاثیر می گذارد. شفت باید با توجه به نکات زیر تولید شود:
1) از آنجا که پایان سطح به طور قابل توجهی بر نورد صاف توپ تاثیر می گذارد، شفت را در درجه 1. 5 S یا بهتر است
2) بهترین سختی شفت HRC 60 تا 64 است. سختی کمتر از HRC 60 عمر قابل توجهی را کاهش می دهد و بنابراین بار مجاز را کاهش می دهد. از سوی دیگر، سختی بیش از HRC 64 سرعت سایش توپ را افزایش می دهد.
3) قطر شفت برای بوش خطی قابل تنظیم و بوش خطی باز باید تا حد ممکن از مقدار پایین تر از قطر دایره مندرج در جدول مشخصات باشد. قطر شفت را به مقدار بالا تنظیم نکنید.
4) ترخیص صفر یا ترخیص منفی باعث کاهش مقاومت اصطکاکی می شود. اگر ترخیص منفی بیش از حد تنگ باشد، تغییر شکل سیلندر خارجی بزرگتر می شود تا زندگی بوش را کوتاه کند.

2. مسکن
طیف گسترده ای از مسکن در طراحی، ماشینکاری و نصب وجود دارد. برای تناسب اندام و شکل محوطه، به جدول 2 و بخش زیر در نصب مراجعه کنید.

هنگام قرار دادن بوش خطی در محفظه. بوش خطی را در حلقه جانبی برگ نگهدارنده قرار ندهید، اما محدوده سیلندر را با یک پیچ مناسب درست کنید و بوش لاینر را به صورت دستی بچرخانید یا به راحتی آن را بچرخانید. (نگاه کنید به شکل 1) در قرار دادن شفت بعد از نصب بوش، مراقب باشید که توپ را تکان ندهید. توجه داشته باشید که اگر دو شفت به طور موازی استفاده شوند، موازی بودن مهمترین عامل برای اطمینان از حرکت خطی صاف است. مراقب باشید در تنظیم شفت.

نمونه هایی از نصب
راه محبوب برای نصب بوش خطی این است که آن را با دخالت مناسب اداره کنید. با این حال، توصیه می شود که اصل را بپوشانید زیرا در غیر اینصورت دقت به حداقل می رسد. مثالهای زیر (شکل 2 تا 6) مونتاژ بوش را از لحاظ طراحی و نصب برای مرجع نشان می دهد.

اطلاعات تماس
ZHEJIANG TOP BEARINGS CO., LTD.

تلفن: +8618967361221

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
سایر محصولات