پیام فرستادن
خانه

ZHEJIANG TOP BEARINGS CO., LTD.

نمایه شرکت

شرکت بلبرینگ ژجیانگ TOP ، LTD. تولید کننده و توزیع یاتاقان های کشویی است. محصولات ما به طور گسترده در بیش از 30 صنعت مانند خودرو ، ماشین آلات مهندسی ، متالورژی ، حفاظت از آب و برق آبی و تولید مکانیکی کاربردهای گسترده ای دارد. همچنین می توانیم برای نیاز خاص مشتری طراحی کنیم.

ما با جسارت اصلاح کرده ایم ، نخبگان اجتماعی را از طریق تقویت آموزش استعدادیابی ، مکانیسم جدید مدیریت مدرن و استراتژی جدید بازاریابی به کار گرفته ایم و به توسعه بلند مدت صنعت تحمل خود روانکاری اختصاص داده ایم. برای کنترل دقیق کیفیت ، ما یک سیستم مدیریت کیفیت کامل (ISO9001 و ISO / TS16949) را در سیاست کیفیت "کیفیت عالی ، اعتبار عالی ، رشد پایدار" تنظیم کرده ایم. کیفیت و عملکرد ما به سطح پیشرفته ای رسیده است.

برای گسترش بازارهای بیشتر ، ایستادن بر روی کلمه و برآورده کردن نیازهای متنوع مشتریان ، ما به طور فعال در حال گسترش و ادغام با بازارهای بین المللی هستیم. اکنون محصولات ما در بیش از 20 کشور و منطقه در اروپای غربی ، آمریکا و آسیای جنوب شرقی موجود است. ما ادغام افقی صنعتی را بیشتر تقویت خواهیم کرد ، اثر مقیاس ایجاد می کنیم ، زمینه های نوظهور را باز می کنیم و مزیت های صنعتی را برای تحقق هدف استراتژیک خود توسعه می دهیم و آینده ای روشن را با دوستان ایجاد می کنیم.

TOP-01.pdf

TOP-02.pdf

TOP-03.pdf

TOP-04.pdf

TOP-05.pdf

TOP-06.pdf

TOP-15.pdf

TOP-16.pdf

شرکت ما
  • تاریخ
  • سرویس
  • تیم ما

فرهنگ سازمانی شرکت ما برای شرکت های محور گرا، کارکنان افتخار کارخانه.

مشتری اول، برای ارائه کیفیت محصول، سیاست های کیفیت را در نظر بگیرید.

سیاست کیفیت شرکت ما: کیفیت اعتبار اولین رشد پایدار.

تفسیر سیاست کیفیت:

کیفیت گرا: عملکرد مؤثر سیستم مدیریت کیفیت، پیگیری اصل اول کیفیت و دائما توسعه محصولات جدید برای برآورده ساختن تقاضای بازار، این شرکت همچنان به حرکت در می آید.

اعتبار اول: اصل حسن نیت، درک درست مدیریت داخلی، تمرکز بر فرهنگ سازمانی، ایجاد یک مدل مدیریتی برای انطباق با توسعه شرکت ها.

رشد پایدار: بهبود مستمر، عمل کامل، کار موثر، همچنان به بهبودی می انجامد. به تدریج سطوح مدیریت شرکت ها را با دنیای جهانی ایجاد می کند.

ZHEJIANG TOP BEARINGS CO., LTD.
1
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

مارک های : শীর্ষ

تعداد کارمندان : 100~300

فروش سالانه : 1000000-3000000

سال تاسیس : 2004

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین ZHEJIANG TOP BEARINGS CO., LTD. گواهینامه ها چین ZHEJIANG TOP BEARINGS CO., LTD. گواهینامه ها